Олексієнко Василь Федорович   

лікар-стоматолог-ортопед вищої категорії

    Василь Федорович отримав ступінь лікаря-спеціаліста в галузі стоматології  у 1987 році, пройшовши вищу школу та закінчивши з червоним дипломом Полтавський медичний стоматологічний інститут, передовий ВУЗ на теренах колишнього СРСР.

   Практику ортопедичної стоматології веде з 1987 року в стінах Чернігівської обласної стоматологічної поліклініки. За цей час він зарекомендував себе першокласним спеціалістом відновного, естетичного та функціонального протезування. 

   Приватну практику розпочав у клініці "Стоматологія для всієї сім'ї" з 2015 року.Член асоціації стоматологів України.Постійний учасник семінарів та конференцій. Є компетентним спеціалістом в протезуванні на імплантах та усіх передових методах протетичної стоматології.

Олексієнко Василь Федорович
Олексієнко Людмила
Іванівна 

лікар-стоматолог першої категорії

     У 1986 році Людмила Іванівна отримала вищу медичну освІту закінчивши стоматологічне відділення Полтавського медичного стоматологічного інституту.

     Спеціалізується на загальній і косметичній стоматології,а також має за плечима довготривалу лікарську практику. Людмила Іванівна є активним членом Асоціації стоматологів України, постійним учасником вітчизняних конференцій та семінарів. Веде приватну практику у клініці "Стоматологія для всієї сім'ї" з 2015 року. 

     Ніщо не приносить їй задоволення більше, ніж створення позитивних емоцій від красиво оформлених посмішок її пацієнтів.

Олексієнко Людмила Іванівна